Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 4 150
84%

Ne, nenavštěvuji 801
16%

Celkový počet hlasů: 4951


Zahradnictví Jelínek

Zahradnictví Jelínek je tu pro Vás již od roku 1990. Tehdy jsme započali s pěstováním okrasných stromů a keřů. V dalších letech jsme rozšířili svoji činnost o kompletní realizace výsadeb a údržbu veřejné i firemní zeleně a soukromých zahrad. Pro naše zákazníky jsme roku 1999 otevřeli prodejnu, kde lze zakoupit okrasné i ovocné stromy, keře, zahradnické potřeby a kam si také můžete přijít pro odborné rady našich zahradníků. Pro velkoodběratele máme připravený široký sortiment okrasných stromů a keřů z vlastní produkce pěstovaných v kontejnerech i ve volné půdě. Dnes se naše pěstební plocha rozkládá na čtyřech hektarech. Pěstujeme okrasné dřeviny v kontejnerech (0,5 ha) i ve volné půdě (1,5 ha). Vystavěli jsme dva nové foliovníky, kde přezimují choulostivé druhy rostlin.

 

Adresa:   Zahradnictví Jelínek
              Fr. Šafaříka 617
              277 46 Veltrusy
              Telefon: +420 315 781 019
              E-mail: info@zahradnictvi-jelinek.cz
              Web: https://www.zahradnictvi-jelinek.cz/

Vaše zkušenosti se Zahradnictvím Jelínek

mlhoviště na závlahu

Milan Kalous | 22.06.2014

Dobrý den,
dovolili jsme si Vám zaslat e-mail nevyžádaný e-mail na mlhoviště pro jemnou závlahu do skleníků i prostoru. Pokud je tato nabídka pro Vás zajímavá, rádi Vám zašleme komplletní informace
S pozdravem
Milan Kalous
mob. 604528076
e-mail:mi.kalous@seznam.cz

Dlouhodobá spokojenost

Vlaďka | 15.06.2011

Již několik let mi tato firma udržuje zeleň v obecních prostorách a parcích a musím říct, že jim to jde skvěle. Nevím sice, kolik si za to berou peněz, ale obec vypadá upraveně a alespon se o ni nekdo stará!!

Re: Dlouhodobá spokojenost

vladan | 29.01.2012

milá vladko to se nedivím že jsi spokojená kdo jiný by ti udržoval to srnistě :-)))

Jen pro radu

Rudolf Holý | 01.03.2011

I když jsem si zašel do zahradnictví jen pro radu a nechtěl jsem nic koupit, tak mi zaměstnanci ochotně poradili. To se mi dost líbilo, protože to není jejich poviností, aby se v pracovní době vybavovali s někým, kdo nic nechce koupit.

Přidat nový příspěvek