Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 489
79%

Ne, nenavštěvuji 1 690
21%

Celkový počet hlasů: 8179


Zahradnictví Chládek

Zahradnictví ChládekV našem zahradnictví se specializujeme zejména na prodej rostlin, a to jak venkovních, tak pokojových. Naleznete u nás rostliny od mnoha českých pěstitelů, dovážíme květiny a dřeviny také z Holandska, Itálie, Německa a Dánska. U nás najdete nejen rostliny, ale samozřejmě vše, co souvisí se zahradou. Jsou to například hnojiva, substráty, nářadí, zahradní doplňky, semena, cibuloviny, pokojové a řezané rostliny a dekorace. Pro zkvalitnění prodeje okrasných dřevin jsme založili také vlastní pěstitelskou školku, abychom zajistili našim zákazníkům co nejlepší kvalitu rostlin.

 

Adresa:     Chládek Zahradnické centrum
                Střešovická 47
               
162 00 Praha 6 - Střešovice
                Telefon: +420 235 351 032
                E-mail: info@zahradnictvi-chladek.cz
                Web: https://www.zahradnictvi-chladek.cz/
               

 

 

Vaše zkušenosti se Zahradnictvím Chládek

katalog a ceny

Vlasta Zmijová | 13.04.2016

Zajímá mě, kde mohu sehnat ceny rostlin, které máte uvedeny v katalogu nebo, které máte na skladě.
Děkuji za odpověď.

Chystám sa do Prahy

Jelena | 14.04.2015

Mám od Vás pekné ramblery Super Dorothy a Super Excelsa. Inde som ich nezohnala, tak ste mi urobili radosť. Chystám sa do Prahy v čase kvitnutia rododendrónov. Rada by som ku Vám nakukla okolo 1. mája. Bude k dispozícii aj nejaký poradca na pestovanie rododendrónov? Nedaria sa mi, tak sa bojím kúpiť ďalší. A ešte 1 otázka - dá sa u Vás kúpiť aj baza čierna Black lace? Ďakujem.

mlhoviště na závlahu

Milan Kalous | 22.06.2014

Dobrý den,
dovolili jsme si Vám zaslat e-mail nevyžádaný e-mail na mlhoviště pro jemnou závlahu do skleníků i prostoru. Pokud je tato nabídka pro Vás zajímavá, rádi Vám zašleme komplletní informace
S pozdravem
Milan Kalous
mob. 604528076
e-mail:mi.kalous@seznam.cz

dotaz

hana hola | 11.11.2013

Rada bych se zeptala proc prodavate namrzle chryzamtemy,po tydnu vbyte mi odesla.nerikejte ze mou vinou.kytek mam doma spoustu z Tulipy,a vse je OK.Mam bramborik rok stary a kvete stale a nepoznate ze je rok stary .Naschle Hola

dotaz: černý bez

Prokop Vondráček | 04.09.2013

Dá se někde koupit černý bez? Také jsem slyšel o vyšlechtěných druzích s většími a sladšími plody.

Re: dotaz: černý bez

Ing. Dvořák | 09.03.2014

Bez problémů u Ing Baiera v Avokádu. Bývalé zahradnictví Ovčáry u Poděbrad ve Velkém Oseku na konci obce. Příjemný výlet, ceny personál, léčivé keře.

kontejnerované sazenice jabloní

magda | 12.08.2013

Dobrý den , ráda bych se zeptala, zda budou také u vás k dostání kontejnerované sazenice jabloní, nejlépe odrůda Spartan, cca koncem srpna, před 30.8.
Dekuji za info:-)

koupě kytiček

Venuše Zalabáková | 05.06.2012

Dobrý den ,
Prosím chtěla bych se zeptat zda se nechají u Vás koupit tyto kytičky:
alsobia dranthifolia
epuiscia Tiger Stripe
tropikána

Moc vám děkuji za odpověd

Venuše Zalabáková

Re: koupě kytiček

Zahradnictví Chládek | 07.06.2012

Dobrý den,
je nám líto, ale ani jednu z těchto rostlin nenabízíme. Jedná se o exotičtější druhy a v sortimentu se neobjevují.. V případě dalších dotazů nás prosím kontaktujte emailem a nebo na naši facebook stránce.

info@zahradnictvi-chladek.cz

https://www.facebook.com/Zahradnictvi.Chladek

Nejkrásnější zahradnictví v Praze

Petra Nejedlá | 22.11.2011

Jsme trochu blázni do kytiček, a pár zahradnictví jsme už s manželem sjezdili . U Chládka je to bez diskuzí vysoce nadprůměrná záležitost, tady se vybere vždycky. Kam se hrabe nedaleký Hornbach, a kupodivu jsou i srovnatelné ceny, za nesrovnatelně lepší kvalitu rostlin.

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek

Fotogalerie: Zahradnictví Chládek