Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 790
78%

Ne, nenavštěvuji 1 866
22%

Celkový počet hlasů: 8656


Zahradnictví Chládek

Zahradnictví ChládekV našem zahradnictví se specializujeme zejména na prodej rostlin, a to jak venkovních, tak pokojových. Naleznete u nás rostliny od mnoha českých pěstitelů, dovážíme květiny a dřeviny také z Holandska, Itálie, Německa a Dánska. U nás najdete nejen rostliny, ale samozřejmě vše, co souvisí se zahradou. Jsou to například hnojiva, substráty, nářadí, zahradní doplňky, semena, cibuloviny, pokojové a řezané rostliny a dekorace. Pro zkvalitnění prodeje okrasných dřevin jsme založili také vlastní pěstitelskou školku, abychom zajistili našim zákazníkům co nejlepší kvalitu rostlin.

 

Adresa:     Chládek Zahradnické centrum
                Střešovická 47
               
162 00 Praha 6 - Střešovice
                Telefon: +420 235 351 032
                E-mail: info@zahradnictvi-chladek.cz
                Web: https://www.zahradnictvi-chladek.cz/
               

 

 

Vaše zkušenosti se Zahradnictvím Chládek

THE ONLY LEGITIMATE CRYPTO RECOVERY EXPERT

JASMINE TOM | 15.05.2024

THE ONLY LEGITIMATE CRYPTO RECOVERY EXPERT

I have a strong interest in this subject due to my prior experiences, which have increased my understanding of it. Had I had this information earlier, I would not have fallen victim to scams to the extent that I did, In my quest to earn enough money to retire early, I lost a lot of money to several investing platforms. I was clueless about how to restart after losing everything. Fortunately, I was directed to Morris Gray A Legitimate DIGITAL ASSETS RECOVERY AGENT by a friend. I was able to contact Him on: MORRIS GRAY 830 @ GMAIL COM, and they helped me recover my lost 13.6 BTC and introduced me to reliable investment platforms that are currently helping me realize my ambition of retiring early. Given how crucial this is, I hope it will assist someone who is in need of such services, you can reach out to him on, WhatsApp: + 1 607 698 0239 & Email: @ MorrisGray830 @ Gmail, Com...

katalog a ceny

Vlasta Zmijová | 13.04.2016

Zajímá mě, kde mohu sehnat ceny rostlin, které máte uvedeny v katalogu nebo, které máte na skladě.
Děkuji za odpověď.

Chystám sa do Prahy

Jelena | 14.04.2015

Mám od Vás pekné ramblery Super Dorothy a Super Excelsa. Inde som ich nezohnala, tak ste mi urobili radosť. Chystám sa do Prahy v čase kvitnutia rododendrónov. Rada by som ku Vám nakukla okolo 1. mája. Bude k dispozícii aj nejaký poradca na pestovanie rododendrónov? Nedaria sa mi, tak sa bojím kúpiť ďalší. A ešte 1 otázka - dá sa u Vás kúpiť aj baza čierna Black lace? Ďakujem.

mlhoviště na závlahu

Milan Kalous | 22.06.2014

Dobrý den,
dovolili jsme si Vám zaslat e-mail nevyžádaný e-mail na mlhoviště pro jemnou závlahu do skleníků i prostoru. Pokud je tato nabídka pro Vás zajímavá, rádi Vám zašleme komplletní informace
S pozdravem
Milan Kalous
mob. 604528076
e-mail:mi.kalous@seznam.cz

dotaz

hana hola | 11.11.2013

Rada bych se zeptala proc prodavate namrzle chryzamtemy,po tydnu vbyte mi odesla.nerikejte ze mou vinou.kytek mam doma spoustu z Tulipy,a vse je OK.Mam bramborik rok stary a kvete stale a nepoznate ze je rok stary .Naschle Hola

dotaz: černý bez

Prokop Vondráček | 04.09.2013

Dá se někde koupit černý bez? Také jsem slyšel o vyšlechtěných druzích s většími a sladšími plody.

Re: dotaz: černý bez

Ing. Dvořák | 09.03.2014

Bez problémů u Ing Baiera v Avokádu. Bývalé zahradnictví Ovčáry u Poděbrad ve Velkém Oseku na konci obce. Příjemný výlet, ceny personál, léčivé keře.

kontejnerované sazenice jabloní

magda | 12.08.2013

Dobrý den , ráda bych se zeptala, zda budou také u vás k dostání kontejnerované sazenice jabloní, nejlépe odrůda Spartan, cca koncem srpna, před 30.8.
Dekuji za info:-)

koupě kytiček

Venuše Zalabáková | 05.06.2012

Dobrý den ,
Prosím chtěla bych se zeptat zda se nechají u Vás koupit tyto kytičky:
alsobia dranthifolia
epuiscia Tiger Stripe
tropikána

Moc vám děkuji za odpověd

Venuše Zalabáková

Re: koupě kytiček

Zahradnictví Chládek | 07.06.2012

Dobrý den,
je nám líto, ale ani jednu z těchto rostlin nenabízíme. Jedná se o exotičtější druhy a v sortimentu se neobjevují.. V případě dalších dotazů nás prosím kontaktujte emailem a nebo na naši facebook stránce.

info@zahradnictvi-chladek.cz

https://www.facebook.com/Zahradnictvi.Chladek

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek

Fotogalerie: Zahradnictví Chládek