Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 170
81%

Ne, nenavštěvuji 1 468
19%

Celkový počet hlasů: 7638


Zahradnické práce Lubomír Kopřiva

Jsme menší firma zabývající se poskytováním zahradnických služeb. Provádíme pravidelné i jednorázové zahradnické práce zejména v okrese Praha - Východ. Naším cílem je vyplnit mezeru v nabídce zahradnických služeb, kterou tvoří především základní a udržovací zahradnické práce a ostatní méně nákladné činnosti na zahradě. Tyto práce jsme schopni provádět s nízkou režií, za použití vybraných technologií a s minimem zaměstnanců. Proto si můžeme na rozdíl od konkurence udržovat stále nízké ceny. Na provedení dalších zahradnických služeb (například architektonické návrhy a projekty zahrad) jsme schopni zprostředkovat partnerské firmy.

 

Adresa:    Lubomír Kopřiva
               Štítného 285/29
               130 00 Praha 3
               Telefon: +420 732 268 398
               E-mail: info@posekamzahradu.cz
               Web: https://www.posekamzahradu.cz/

Vaše zkušenosti se Zahradními pracemi Luboš Kopřiva

mlhoviště na závlahu

Milan Kalous | 22.06.2014

Dobrý den,
dovolili jsme si Vám zaslat e-mail nevyžádaný e-mail na mlhoviště pro jemnou závlahu do skleníků i prostoru. Pokud je tato nabídka pro Vás zajímavá, rádi Vám zašleme komplletní informace
S pozdravem
Milan Kalous
mob. 604528076
e-mail:mi.kalous@seznam.cz

Kokosový substrát/kokosový rohož /Kokosový Mulch(kurý)

vairava | 17.06.2013

Dobrý den,

Rádi bychom Vám představili naši Společnost ASV, Která se zabývá kovovýrobou se zaměřením na drátěný program, tváření plechů a trubek, soustružení a práškové lakování, zejména pro automobilový průmysl. Sídlo firmy se nachází ve městě Solnici. Společnost ASV patří mezi střední firmy s přibližně 150 zaměstnanci.

Jako úspěšný podnik s 20-ti letou zkušeností v automobilovém průmyslu se nyní zaměřujeme, o tomto produktu se vice dozujte na www.asv-coco.cz . na založení nového obchodu s kokosovým substrátem. Tento produkt je ideální pro rychlý a kvalitní rust,zakládání trávníků


Výroba tomto produktu se vice zajištuje rodinná indická firma z lisovaných 100% koko vláken jako je rašelina, růstové balíčky pro přímou výsadbu v různých rozměrech, květináče, rohože pro zelené střechy, hřiště a mnohé další.


Hledáme obchodní partnery, firmy, s nimiž bychom rádi spolupracovali a obchodovali. Ceny jsou velice výhodné, jsme přímí výrobci. Dodáváme do USA ,Malajsie,Dubai.

Předností našeho Obchodovaní
1. ASV firma je výhradní distributor pro ČR
2. výhodná cena
3. Prodej na palety, kontejnery
4. Kapacita 8 kontejneru/týden
5. Dle dohody prodej pod vaší značkou


Prosím, dejte nám informace a specifikace produktu, Tak abych se mohli domluvil na dobré ceně.

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na obchodní spolupráci.


Přidat nový příspěvek