Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 745
78%

Ne, nenavštěvuji 1 863
22%

Celkový počet hlasů: 8608


Zahradní centrum OK GARDEN, s.r.o.

OK GARDEN s.r.o. je aktivní výhradně v oboru zahradní architektura a krajinářství, navazuje na činnost v oblasti projekce, realizace a údržby zeleně. Specializuje se na sadové úpravy pro stavební firmy a dodávky zahrad na klíč. Společně s výrobním programem přebrala společnost technické vybavení a kvalifikované pracovníky s dlouholetými zkušenostmi v oboru. Realizační středisko se přestěhovalo do rekonstruovaného areálu ve Velkých Čičovicích na Praze západ, kde se nachází správní budova, skladovací prostory, dílna, deponie materiálů, garáže, projekční ateliér, zpevněné plochy a zásobní školka.

 

Adresa:    OK GARDEN s.r.o.
               Sládkovičova 1233/21
               142 00 Praha 4 – Krč
               Telefon: +420 602 354 304
               E-mail: okgarden@volny.cz
               Web: https://www.okgarden.cz/

Vaše zkušenosti se Zahradním centrem OK GARDEN, s.r.o.

THE ONLY LEGITIMATE CRYPTO RECOVERY EXPERT

JASMINE TOM | 15.05.2024

THE ONLY LEGITIMATE CRYPTO RECOVERY EXPERT

I have a strong interest in this subject due to my prior experiences, which have increased my understanding of it. Had I had this information earlier, I would not have fallen victim to scams to the extent that I did, In my quest to earn enough money to retire early, I lost a lot of money to several investing platforms. I was clueless about how to restart after losing everything. Fortunately, I was directed to Morris Gray A Legitimate DIGITAL ASSETS RECOVERY AGENT by a friend. I was able to contact Him on: MORRIS GRAY 830 @ GMAIL COM, and they helped me recover my lost 13.6 BTC and introduced me to reliable investment platforms that are currently helping me realize my ambition of retiring early. Given how crucial this is, I hope it will assist someone who is in need of such services, you can reach out to him on, WhatsApp: + 1 607 698 0239 & Email: @ MorrisGray830 @ Gmail, Com..

mlhoviště na závlahu

Milan Kalous | 22.06.2014

Dobrý den,
dovolili jsme si Vám zaslat e-mail nevyžádaný e-mail na mlhoviště pro jemnou závlahu do skleníků i prostoru. Pokud je tato nabídka pro Vás zajímavá, rádi Vám zašleme komplletní informace
S pozdravem
Milan Kalous
mob. 604528076
e-mail:mi.kalous@seznam.cz

Přidat nový příspěvek