Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 170
81%

Ne, nenavštěvuji 1 468
19%

Celkový počet hlasů: 7638


Zahradní centrum OK GARDEN, s.r.o.

OK GARDEN s.r.o. je aktivní výhradně v oboru zahradní architektura a krajinářství, navazuje na činnost v oblasti projekce, realizace a údržby zeleně. Specializuje se na sadové úpravy pro stavební firmy a dodávky zahrad na klíč. Společně s výrobním programem přebrala společnost technické vybavení a kvalifikované pracovníky s dlouholetými zkušenostmi v oboru. Realizační středisko se přestěhovalo do rekonstruovaného areálu ve Velkých Čičovicích na Praze západ, kde se nachází správní budova, skladovací prostory, dílna, deponie materiálů, garáže, projekční ateliér, zpevněné plochy a zásobní školka.

 

Adresa:    OK GARDEN s.r.o.
               Sládkovičova 1233/21
               142 00 Praha 4 – Krč
               Telefon: +420 602 354 304
               E-mail: okgarden@volny.cz
               Web: https://www.okgarden.cz/

Vaše zkušenosti se Zahradním centrem OK GARDEN, s.r.o.

mlhoviště na závlahu

Milan Kalous | 22.06.2014

Dobrý den,
dovolili jsme si Vám zaslat e-mail nevyžádaný e-mail na mlhoviště pro jemnou závlahu do skleníků i prostoru. Pokud je tato nabídka pro Vás zajímavá, rádi Vám zašleme komplletní informace
S pozdravem
Milan Kalous
mob. 604528076
e-mail:mi.kalous@seznam.cz

Přidat nový příspěvek