Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 134
81%

Ne, nenavštěvuji 1 451
19%

Celkový počet hlasů: 7585


Zámecké zahradnictví Ctěnice

Zámecký areál Ctěnice nabízí cíl pro každého a Vašemu výletu dá zážitky jak se patří. Přijeďte na kole, autem či busem, prohlédněte si zámeckou expozici, historické kočáry i skutečné koně, poseďte v kavárně, prohlédněte si zahradu, pokochejte se krásou květin v zahradnictví a zakončete kulinářským zážitkem v restauraci. Okouzleni duchem místa můžete zůstat ovšem i na hotelu a v případě mimořádně zdařilého pobytu ráno pokračovat svatbou přímo v parku.

 

Adresa:    Zámecké zahradnictví Ctěnice
               190 17 Praha - Vinoř
               Telefon: +420 608 850 800
               E-mail: pereny@email.cz
               Web: https://www.zameckezahradnictvi.cz/

Vaše zkušenosti se Zámeckým zahradnictvím Ctěnice

Zámecký areál Ctěnice

Eliška Doleželová | 18.07.2014

Dobrý den,

chtěla bych upozornit návštěvníky Zámeckého areálu Ctěnice, že výše popsaná expozice historických kočárů již od roku 2011 v Zámeckém areálu Ctěnice není. Od roku 2012 spravuje areál Muzeum hlavního města Prahy, které zde nově představuje stálou expozici o historii řemesel: "Řemesla v pořádku. Historie profesního sdružování řemeslníků od středověku po současnost". Dále je v zámku umístěna expozice z dějin Vinoře a "Zámek Ctěnice. Dějiny, stavební vývoj a obnova". Průběžně se konají doprovodné akce,jako např. Masopust, dožínky, adventní a velikonoční tvůrčí dílny a řada dalších akcí z oblasti řemesel a tradiční lidové kultury.Vše najdete na stránkách Muzea hl. m. Prahy: www.muzeumprahy.cz .

mlhoviště na závlahu

Milan Kalous | 22.06.2014

Dobrý den,
dovolili jsme si Vám zaslat e-mail nevyžádaný e-mail na mlhoviště pro jemnou závlahu do skleníků i prostoru. Pokud je tato nabídka pro Vás zajímavá, rádi Vám zašleme komplletní informace
S pozdravem
Milan Kalous
mob. 604528076
e-mail:mi.kalous@seznam.cz

Přidat nový příspěvek