Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 049
81%

Ne, nenavštěvuji 1 416
19%

Celkový počet hlasů: 7465


Kaori Garden

Již několik let vytváříme zahrady na míru dle vašich přání. Apelujeme na to, aby každá zahrada byla něčím osobitá. Snažíme se, aby všechny realizace zahrad byly opravdovým originálem každého majitele. Při tvorbě nových projektů dodržujeme přísná pravidla, která nám tak pomáhají vytvářet zajímavé a osobité zahrady. Všem realizacím věnujeme patřičnou pozornost a i zdánlivé maličkosti řešíme s maximální pečlivostí. Umíme naslouchat vašim přáním. Říká se, že zahrada je zrcadlem majitele. Proto ke všem projektům přistupujeme individuálně a snažíme se vcítit do pocitů vlastníka. Zahrada musí vyzařovat vaše pocity a dopřát vám vždy načerpat dostatek pozitivní energie.

 

Adresa:    Ing. Kristýna Květoňová
               Nitranská 918/14
               130 00 Praha 3 - Vinohrady
               Telefon: +420 737 737 266
               E-mail: info@kaorigarden.com
               Web: https://www.kaorigarden.com/

Vaše zkušenosti s Kaori Garden

mlhoviště na závlahu

Milan Kalous | 22.06.2014

Dobrý den,
dovolili jsme si Vám zaslat e-mail nevyžádaný e-mail na mlhoviště pro jemnou závlahu do skleníků i prostoru. Pokud je tato nabídka pro Vás zajímavá, rádi Vám zašleme komplletní informace
S pozdravem
Milan Kalous
mob. 604528076
e-mail:mi.kalous@seznam.cz

Přidat nový příspěvek