Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 496
79%

Ne, nenavštěvuji 1 694
21%

Celkový počet hlasů: 8190


Zahradnické služby Richard Čech

Firma zahradnické služby Richard Čech byla založena na jaře roku 2001. Do tohoto okamžiku jsme během předchozích 5 let sbírali zkušenosti a znalosti z praxe v zahradnických oborech a oblastech jim příbuzným. V současné době provádíme veškeré zahradnické práce na vysoce profesionální úrovni. Neustále se vzděláváme - pravidelně se zúčastňujeme seminářů, které nám pomáhají poznávat a následně pak používat stále novější trendy a moderní prvky oblasti zahradní architektury, používat nová a osvědčená hnojiva, substráty, osiva, seznamují nás s novinkami v oblasti závlahových systémů, ochrany rostlin aj.

 

Adresa:    Zahradnické služby Richard Čech
               Drahelická 205/7
               190 15 Praha 9 – Satalice
               Telefon: +420 605 481 807
               E-mail: richardzahradnik@seznam.cz
               Web: https://www.zahradnictvicech.cz/

Vaše zkušenosti se Zahradnickými službami Richard Čech

mlhoviště na závlahu

Milan Kalous | 22.06.2014

Dobrý den,
dovolili jsme si Vám zaslat e-mail nevyžádaný e-mail na mlhoviště pro jemnou závlahu do skleníků i prostoru. Pokud je tato nabídka pro Vás zajímavá, rádi Vám zašleme komplletní informace
S pozdravem
Milan Kalous
mob. 604528076
e-mail:mi.kalous@seznam.cz

Přidat nový příspěvek