Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 590
79%

Ne, nenavštěvuji 1 750
21%

Celkový počet hlasů: 8340


Zahradnictví FLOS

Jsme jedním z významných pěstitelů a prodejců rostlin na našem trhu. Rostliny pro Vás pěstujeme v našich sklenících a na venkovních plochách. Naše nabídka zahrnuje širokou škálu rostlin z vlastní produkce i z dovozu od velkovýrobců z Holandska, Dánska, Belgie, Německa, Itálie, Francie, Španělska, Izraele a jiných. Spolupráce s našimi dodavateli je dlouholetá, proto Vám můžeme garantovat stálost kvality našich produktů.

Květiny dodáváme do prodejen, zahradních center a obchodních řetězců po celé ČR. Konečným zákazníkům zajišťujeme prodej přímo v našem zahradnictví a to včetně pravidelných prodejních akcí. Provádíme pravidelné rozvozy pro všechny skupiny našich zákazníků.

 

Adresa:     Zahradnictví FLOS
                Řež u Prahy 141
                250 68 Řež
                Telefon: +420 220 940 174
                E-mail: FLOS@floszahradnictvi.cz
                Web: https://www.zahradnictvi-flos.cz/

Vaše zkušenosti se Zahradnictvím FLOS

lsvatková@email.cz

Ludmila Svatková | 12.05.2023

Dobrý den, dostala jsem od vás zásilku rostlin v umělohmotbných obalech, které jsou zcela zachovalé a je mi líto je vyhodit do kontejneru. Nepoužili byste je znovu? Nemá někdo cestu do Prahy, že by si je u mě vyzvedl?

Děkuji za odopvěď.

Lída Svatková

mlhoviště na závlahu

Milan Kalous | 22.06.2014

Dobrý den,
dovolili jsme si Vám zaslat e-mail nevyžádaný e-mail na mlhoviště pro jemnou závlahu do skleníků i prostoru. Pokud je tato nabídka pro Vás zajímavá, rádi Vám zašleme komplletní informace
S pozdravem
Milan Kalous
mob. 604528076
e-mail:mi.kalous@seznam.cz

zkušenosti se zahradnictvím

Yvona | 13.04.2013

Mám velmi dobré zkušenosti s tímto zahradnictvím. Rostliny si rezervuji přes internet, kde je výborná spolupráce. Zahradnictví je dobře zásobované, je ale potřeba vědět, co opravdu chcete. Pak stačí přijet a zboží zabalí a připravi.Vřele všem doporučuji, na internetu je katalog s cenami a zboží vám reservují. Doporučuji tento postup.

dodatek

Petra | 01.06.2012

Ne ale každé zahradnictví Flos je takhle zmatečné. V Mělníku bylo třeba skvělé

Zmatek

Petra | 01.06.2012

Spokojená jsem opravdu nebyla. Po půl hodině nezáživného chození a hledání jsem se sebrala a jela raději jinam.

výborná zkušenost se zahradnictvím Flos

Eva | 18.05.2012

Zahradnictví Flos mi realizovalo malou městskou zahrádku. Spolupráce jak při výběru rostlin, tak se zahradníky, kteří rostliny sázeli, byla vynikající. Navíc mohou dodat i truhlářské prvky (treláže, lavičky na míru, atp.). Doporučuji.

Re: výborná zkušenost se zahradnictvím Flos

třeba taky Eva | 05.07.2013

joo, tak to je dobrá reklama.haha

Přidat nový příspěvek