Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 765
78%

Ne, nenavštěvuji 1 866
22%

Celkový počet hlasů: 8631


Hobbycentrum Staněk

Hobbycentrum Staněk  funguje v Praze Radotíně už 18 let a od začátku se jedná o specializovanou prodejnu zahradní techniky.  bSamozřejmností je dokonalé servisní zázemí firmy a dostatek vyškolených prodavačů. V našem Hobbycentru naleznete výrobky následujících značek :

  • Makita , Hitachi a Narex
  • Husquarna
  • Stiga
  • AL-ko
  • John Deere
  • Vari
  • MTD a spoustu dalších

Jsme speciallisté na zahradní i komunální sekačky na trávu, křovinořezy i vyžínače. Moderní záležitostí jsou robotické sekačky na trávu - Automowery, které vám ušetří čas a veškeré sekání trávníku zvládnou za vás. Samotřejmostí je rozsdáhlá nabídka zahradní traktorů a riderů, bubnovýchg sekařek i mulčovačů. Zaměřujeme se i na prodej zahradní grilů - konkrétně americké značky grilů Weber - zastoupených mnoha velikostí kotlových grilů na dřevěné uhlí, ale i z elektrických a zahradních plynových grilů, jakož i z profesionálních grilů a udíren i pro restaurace a letní zahrádky! Velmi široká nabídka grilovacích potřeb a příslušenství včetně dřevěného uhlí, briket a podpalovačů.

 

Kontakty :

K Cementárně 21, 153 00 Praha 5 - Radotín     
Telefon prodejna: 257 911 102
Mobil prodejna: 736 101 454
Mobil servis: 775 581 454

Prodejní doba:
po-pá: 8.00-18.30
so: zavřeno (do 15.3.2017)

www.hobbycentrum.cz