Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 128
81%

Ne, nenavštěvuji 1 448
19%

Celkový počet hlasů: 7576


Zakládání a údržba zeleně Kopretina ZÚZ, s.r.o.

Firma KOPRETINA působí v oblasti zahradnických služeb od roku 1997. Zabýváme se realizacemi a údržbou soukromých zahrad a veřejné a firemní zeleně. Již dlouhá řada spokojených zákazníků se seznámila s kvalitou námi poskytovaných služeb a s profesionálním přístupem ke klientovi. Naším cílem je vytvořit cenné sadové úpravy, které budou plně odpovídat tužbám a potřebám budoucího uživatele po mnoho let.

 

Adresa:    Kopretina ZÚZ, s.r.o.
               Husinecká 10
               130 00  Praha 3
               Telefon: +420 603 472 619
               E-mail: info@ikopretina.cz
               Web: https://www.ikopretina.cz/

Vaše zkušenosti s Kopretina ZÚZ, s.r.o.

mlhoviště na závlahu

Milan Kalous | 22.06.2014

Dobrý den,
dovolili jsme si Vám zaslat e-mail nevyžádaný e-mail na mlhoviště pro jemnou závlahu do skleníků i prostoru. Pokud je tato nabídka pro Vás zajímavá, rádi Vám zašleme komplletní informace
S pozdravem
Milan Kalous
mob. 604528076
e-mail:mi.kalous@seznam.cz

Přidat nový příspěvek