Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 590
79%

Ne, nenavštěvuji 1 750
21%

Celkový počet hlasů: 8340


Martin Nezhyba - Péče o zeleň

Pracemi na zeleni se zabýváme od roku 1996. V současné době máme tým devíti stálých pracovníků. V letních měsících, kdy přibude sekání trávy, výsadby a jiné sezónní práce, přijímáme brigádníky. Spolupracujeme již osm let se Správou pražských hřbitovů. Již potřetí jsme zvítězili ve výběrovém řízení pro Technickou správu komunikací – oblastní správu severozápad (Praha 6 a 7 ). Pro obě organizace provádíme arboristické ošetřování stromů, sekání trávy, výsadby stromů a keřů, rizikové kácení a prořezy stromů stromolezeckou technikou, ale i s pomocí vysokozdvižné plošiny. Provádíme pravidelně v průběhu roku prořezy stromů stromolezeckou technikou (i z plošiny), ostraňování havárií a výsadby nové zeleně. Zároveň provádíme veškeré odborné zahradnické práce s pracovníky s odborným vzděláním a praxí v oboru.

 

Adresa:    Martin Nezhyba
               Nedašovská 341
               155 21 Praha 5 - Zličín
               Telefon: +420 257 961 220
               E-mail: info@nezhyba.cz
               Web: https://www.nezhyba.cz/

Vaše zkušenosti s Péčí o zeleň Martin Nezhyba

mlhoviště na závlahu

Milan Kalous | 22.06.2014

Dobrý den,
dovolili jsme si Vám zaslat e-mail nevyžádaný e-mail na mlhoviště pro jemnou závlahu do skleníků i prostoru. Pokud je tato nabídka pro Vás zajímavá, rádi Vám zašleme komplletní informace
S pozdravem
Milan Kalous
mob. 604528076
e-mail:mi.kalous@seznam.cz

Přidat nový příspěvek