Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 765
78%

Ne, nenavštěvuji 1 866
22%

Celkový počet hlasů: 8631


Zahradní centrum Pragoflora

Firma Pragoflora plynule navazuje na nejlepší tradice firmy Bermak, která zanikla ke konci roku 2005, a na její více než 13ti leté zkušenosti v zahradnickém oboru. Provoz zahradnictví Bermak byl ukončen na konci roku 2005, neboť prodejna musela ustoupit plánované výstavbě části obchvatu kolem Prahy. V zahradních centrech nabízíme veškerý rostlinný materiál, hnojiva, postřiky, substráty, keramiku aj. Podrobný seznam rostlin naleznete v  Katalogu rostlin  a v Naší nabídce. Zahradnická centra máme umístěna v Praze 5 - Radotíně a v Praze 9 - Horních Počernicích. Přesné místo i s mapkou naleznete v Kontaktech. Firma také provádí zahradní realizace a údržbu zahrad. Realizace provádíme od samotného plánku až k hotové zahradě. Ukázku naší práce najdete v Realizacích zahrad.

 

Adresa:    Zahrada Radotín
               ul. Výpadová 798
               153 00 Praha 5 – Radotín
               Telefon: +420 739 253 980
               E-mail: pragoflora@centrum.cz
               Web: https://www.pragoflora.cz/

Vaše zkušenosti se Zahradním centrem Pragoflora

Dotaz

Jindřich Kašpar | 10.05.2017

Vážená paní, vážený pane, rád bych se zeptal, jestli máte Exochordu the bride. V případě, že ano, prosím o sdělení, jak je keř velký a co stojí? Jaká je přesná adresa zahradnictví? Jak máte otevřeno? Děkuji Kašpar

mlhoviště na závlahu

Milan Kalous | 22.06.2014

Dobrý den,
dovolili jsme si Vám zaslat e-mail nevyžádaný e-mail na mlhoviště pro jemnou závlahu do skleníků i prostoru. Pokud je tato nabídka pro Vás zajímavá, rádi Vám zašleme komplletní informace
S pozdravem
Milan Kalous
mob. 604528076
e-mail:mi.kalous@seznam.cz

mlhoviště na závlahu

Milan Kalous | 22.06.2014

Dobrý den,
dovolujeme si Vám zaslat na Váš e-mail nabídku mlhoviště na závlahu i pro osvěžení. Cena 450Kč, připojení na standartní zahradní hadice. Vhodné do skleníků, pařníků atd.
S pozdravem
Milan Kalous
mob. 604528076
e-mail:mi.kalous@seznam.cz

Přidat nový příspěvek