Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 134
81%

Ne, nenavštěvuji 1 451
19%

Celkový počet hlasů: 7585


Zahrady a parky Covenant, s.r.o.

Firma podniká v oboru zahradnictví a zahradní architektury již od r. 1996 a během deseti let získala významné zakázky doma i v zahraničí (zahradní úpravy v Obchodním centru Vídeň, rekonstrukce zahrad v severní Itálii aj.).

Úspěch firmy je založen na vysoké odbornosti jednotlivých pracovníku, odpovědnosti a preciznosti, stejně jako i neustálém zdokonalování v oblasti nových technologií souvisejících s moderním přístupem k prvkum ekologie. Významnou roli při sjednávání zakázek hraje rozumná cenová politika firmy, založená na filosofii „Lepší než jednorázový velký zisk je dlouhodobá péče o zákazníka s cílem zabezpečit jeho maximální spokojenost.“

 

Adresa:    Zahrady a parky Covenant, s.r.o.
               Varnsdorfská 339/1
               190 00 Praha 9
               Telefon: +420 602 622 856
               E-mail: covenant@covenant.cz
               Web: https://www.covenant.cz/

Vaše zkušenosti se Zahrady a parky Covenant, s.r.o.

mlhoviště na závlahu

Milan Kalous | 22.06.2014

Dobrý den,
dovolili jsme si Vám zaslat e-mail nevyžádaný e-mail na mlhoviště pro jemnou závlahu do skleníků i prostoru. Pokud je tato nabídka pro Vás zajímavá, rádi Vám zašleme komplletní informace
S pozdravem
Milan Kalous
mob. 604528076
e-mail:mi.kalous@seznam.cz

Luxus

Marek Janota | 04.06.2011

Jsem nad míru spokojen s firmou Covenant, o mou zaharadu se starají již pátým rokem a nemohu si stěžovat. Mají profesionální přístup k práci a příjemné vystupování. Všem vřele doporučuji.

Přidat nový příspěvek