Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 496
79%

Ne, nenavštěvuji 1 694
21%

Celkový počet hlasů: 8190


Zahradnictví ALBA s.r.o.

Jsme členy Společnosti pro zahradní a krajinářskou tvorbu, sekce péče o dřeviny a Českého svazu školkařů.Spolupracujeme s Výzkumným ústavem Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví v Průhonicích, Zahradnickou fakultou v Lednici na Moravě a Vyšší odbornou školou zahradnickou a střední zahradnickou školou v Mělníku.

Naším cílem je poskytnout komplexní nabídku zahradnických služeb vysoké kvality s přihlédnutím ke specifickým požadavkům zákazníků. Při zakládání zahrad a parků se nebráníme v rozumné míře ani originálním a netradičním řešením a technologiím tak, aby spokojenost zákazníka i naše byla oboustranná.

 

Adresa:     Zahradnictví ALBA s.r.o.
                Humpolecká 1937/6
                140 00  Praha-Krč
                Telefon: +420 241 722 357
                E-mail: alba@alba-zahradnictvi.cz
                Web: https://www.alba-zahradnictvi.cz/

Vaše zkušenosti se Zahradnictvím ALBA s.r.o.

mlhoviště na závlahu

Milan Kalous | 22.06.2014

Dobrý den,
dovolili jsme si Vám zaslat e-mail nevyžádaný e-mail na mlhoviště pro jemnou závlahu do skleníků i prostoru. Pokud je tato nabídka pro Vás zajímavá, rádi Vám zašleme komplletní informace
S pozdravem
Milan Kalous
mob. 604528076
e-mail:mi.kalous@seznam.cz

Přidat nový příspěvek