Dnes doporučujeme:

Našli jste nové zahradnictví ?

vydáno 28.10.2010 19:45

Kvalita zahradnictví a zahradních center je v České republice velmi různorodá. Našli jste při vašich toulkách za pořizováním nových rostlin do zahrady novou prodejnu, která Vás něčím novým příjemně překvapila ? A nebo naopak - navštívili jste zahradnictví, kde Vás i přes jeho proslulost něco nemile překvapilo ? Špatný sortiment okrasných dřevin ? Nepříjemný personál ?Pořádáte výstavu květin , nebo jinou výstavu se zahradní tematikou ? Napište nám, rádi Vaše zkušenosti uveřejníme.

celý článek

Anketa

Navštěvujete pravidelně zahradnictví?

Ano, navštěvuji 6 765
78%

Ne, nenavštěvuji 1 866
22%

Celkový počet hlasů: 8631


Zahradnictví ALBA s.r.o.

Jsme členy Společnosti pro zahradní a krajinářskou tvorbu, sekce péče o dřeviny a Českého svazu školkařů.Spolupracujeme s Výzkumným ústavem Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví v Průhonicích, Zahradnickou fakultou v Lednici na Moravě a Vyšší odbornou školou zahradnickou a střední zahradnickou školou v Mělníku.

Naším cílem je poskytnout komplexní nabídku zahradnických služeb vysoké kvality s přihlédnutím ke specifickým požadavkům zákazníků. Při zakládání zahrad a parků se nebráníme v rozumné míře ani originálním a netradičním řešením a technologiím tak, aby spokojenost zákazníka i naše byla oboustranná.

 

Adresa:     Zahradnictví ALBA s.r.o.
                Humpolecká 1937/6
                140 00  Praha-Krč
                Telefon: +420 241 722 357
                E-mail: alba@alba-zahradnictvi.cz
                Web: https://www.alba-zahradnictvi.cz/

Vaše zkušenosti se Zahradnictvím ALBA s.r.o.

THE ONLY LEGITIMATE CRYPTO RECOVERY EXPERT

JASMINE TOM | 15.05.2024

THE ONLY LEGITIMATE CRYPTO RECOVERY EXPERT

I have a strong interest in this subject due to my prior experiences, which have increased my understanding of it. Had I had this information earlier, I would not have fallen victim to scams to the extent that I did, In my quest to earn enough money to retire early, I lost a lot of money to several investing platforms. I was clueless about how to restart after losing everything. Fortunately, I was directed to Morris Gray A Legitimate DIGITAL ASSETS RECOVERY AGENT by a friend. I was able to contact Him on: MORRIS GRAY 830 @ GMAIL COM, and they helped me recover my lost 13.6 BTC and introduced me to reliable investment platforms that are currently helping me realize my ambition of retiring early. Given how crucial this is, I hope it will assist someone who is in need of such services, you can reach out to him on, WhatsApp: + 1 607 698 0239 & Email: @ MorrisGray830 @ Gmail, Com..

mlhoviště na závlahu

Milan Kalous | 22.06.2014

Dobrý den,
dovolili jsme si Vám zaslat e-mail nevyžádaný e-mail na mlhoviště pro jemnou závlahu do skleníků i prostoru. Pokud je tato nabídka pro Vás zajímavá, rádi Vám zašleme komplletní informace
S pozdravem
Milan Kalous
mob. 604528076
e-mail:mi.kalous@seznam.cz

Přidat nový příspěvek